BenQ Türkiye'den yapılan açıklama şöyle: 

20. Yıl Dönümümüz Kutlu Olsun - Tüm Sevenlerimize Teşekkürler!

5 Aralık 2001'de kurulan BenQ, kendini insan yaşamının ihtiyaçlarını anlayan teknoloji ürünleri ve entegre çözümlerde lider olmaya adamıştır. Önümüzdeki yıllarda da "Hayata Keyif ve Kalite Getirmek" vizyonumuzu gerçekleştirmek için daha da iyi ürünler sunmaya devam edeceğiz. Bu yolda bize eşlik eden tüm tüketicilerimize teşekkür ederiz, BenQ'nun bu 20 yılı geride bırakmasını sağladınız. Bugün sizi bizimle 20. yıl dönümümüzü kutlamaya, BenQ hikayenizi paylaşmaya ve en en yeni ürünlerimize sahip olmaya davet ediyoruz!

Bugün BenQ'nun 20. yıl dönümünü kutluyoruz. 2001'den 2021'e kadar BenQ size yirmi yıldır eşlik ediyor. Yıllar boyunca bizi destekleyen kullanıcılarımıza minnettarız. Umarız hepiniz bizimle bu yolculukta olmaktan, bizler sizinle birlikte olmaktan keyif aldığımız kadar keyif almışsınızdır!
 

İlerleyen yıllarda, "Hayata Keyif ve Kalite Getirmek" vizyonumuzu gerçekleştirmek için daha da iyi ürünler getireceğimize söz veriyoruz. Hikayelerinizi bizimle paylaşın ve en yeni ürünlerimizden birine sahip olma fırsatını yakalayın!

Çekiliş sonunda 5 kazanan olacaktır.

GV30 Taşınabilir Mini Projektör x1
GW2485TC Eye-Care USB-C Monitör x1
ScreenBar Monitör Işığı x3

[ADIM 1]
BenQ Facebook Sayfasını “Beğenin”
BenQ Türkiye Facebook Sayfası 

[ADIM 2]
BenQ 20. Yıl kutlaması gönderisinin altında
ürünlerinizin fotoğraflarını paylaşın ve
"_____'mi seviyorum çünkü _____, #BenQ20thBirthday."
şeklinde bir yorum bırakın.

Örneğin; GV1’i seviyorum çünkü çok portatif. #BenQ20thBirthday