Dış mekanlarda parlak ve net mesajlar vermek üzere geliştirildi

Müşterilerle kısa ve öz iletişim söz konusu olduğunda Samsung OHA, farklı hava koşullarında yüksek görünürlük sağlayan parlak bir ekran sunar. Ayrıca, işletmeler için tasarlanan OHA, uzun bir kullanım ömürü ve esneklik sağlayan bir donanıma sahiptir.

İnce derinliğe sahip çift taraflı ekran

OHN-D serisi, her bir tarafta parlak içerikleri ve grafikleri vurgulayabileceğiniz iki ekrana sahiptir. Ekranın her iki tarafındaki 3.000 nit parlaklık seviyesi ile kullanıcılar, canlı içeriklerle tek bir konumdaki pazarlama etkilerini ikiye katlayabilirler. İnce tasarımı, otobüs durakları veya sokak reklam panoları için idealdir.

Gündüz ve gece görünürlüğünde en üst düzey görünürlük

OHN-D serisi, 3.000 nit parlaklık seviyesi ve 7/24 performansı ile içerikleri, sıra dışı ve tutarlı bir şekilde sunar. Dahili karartma sensörü ile bu ekran, parlaklık seviyesini dış aydınlatma ortamına göre otomatik olarak ayarlayarak ekran çalışma maliyetlerinde ve güç tüketiminde tasarruf sağlar.

Kullanımı kolay yönetim yazılımı

Güçlü TIZEN işletim sisteminin desteklediği gömülü MagicINFO Player S6, sorunsuz içerik yönetimiyle birlikte kusursuz bir geçiş ve oynatma imkanı sağlayarak ekranın genel performansını arttırır.

Dış mekandaki etkenlere dayanıklıdır

OHN-D serisi iç mekan düzeninde çalışmak üzere onaylanmıştır. OHN serisi, IP56 sertifikasına sahip koruması* sayesinde fiziksel darbenin yanı sıra ekranı etkileyebilecek toz**, nem veya dış mekanlardaki diğer çevresel etkenlere karşı da dayanıklıdır.

Kolay kurulum ve bakım

Kullanıcılar, tamir veya bakım yapmak için OHN-D’nin içine kolayca erişebilirler. Tek yapmaları gereken, herhangi bir gerekli güncelleme amacıyla ekranın iç bileşenlerine hızlı bir şekilde girebilmek için seti kaldırmaktır.

Her zaman ve her yerde net ve canlı görüntüler

3.500 nit’in üzerinde parlaklık ve 7/24 canlı içerik sağlama performansına sahip OH55A’nın dış mekan görünürlüğü, UL tarafından onaylanmıştır. Ayrıca, dahili otomatik parlaklık sensörü, çok yönlü ve etkin çalışma imkanı sunan bir görüntü için her türlü harici aydınlatmaya göre parlaklığı otomatik olarak ayarlar.

Mesajların doğru iletilmesi ve teslim edilmesi için parlak ve canlı renkler

OHA serisi; tüm kırmızı, yeşil ve mavi tonlarını yeniden üreterek oluşturduğu canlı içeriklerle, gelişmiş bir renk doğruluğu ve parlaklık sunar. Günümüzde müşteriler, canlı görünen içerikler beklediği için OHA’nın rakipsiz görüntü kalitesinin müşterilerin dikkatini çekeceğinden emin olabilirsiniz.

Yansıma önleyici teknoloji ile geliştirilmiş görünürlük

Samsung OH55A, ileri seviye yansıma önleyici teknolojiye sahip Magic Koruma Camı ile geliştirilmiştir. Bu yenilikçi çözüm, toplam yansıma oranını %1,5’in altında tutarak gündüz vakti gün ışığında izlerken çok daha iyi görünürlük sağlar, böylece resimler ve metinler bakan herkes tarafından net bir şekilde görülür.

Çeşitli dış mekan koşullarında optimize koruma

IP56 koruma sertifikasına sahip OH55A, ekranı etkileyebilecek toz ve suyun yanı sıra fiziksel darbelere karşı da sağlam bir güvenilirlik sunmaktadır. Bu, istikrarlı performans için çeşitli dış mekan ortamlarında optimize edilmiş bir çalışma sağlar.

Yeni eklenen fanlarla optimum performans sağlayarak nemi önler

Ekranın alt kısmında yeni eklenen gizli dört fana sahip OH55A, yoğuşma gibi harici nem sorunlarıyla ilgili endişeleri azaltır. Bu ekranın fanlarının sağladığı etkili hava akışı, kesintisiz bir çalışma sağlar.

Ekran güvenliği için sağlam dayanıklılık

Temperli Magic Koruma Camı ile donatılan Samsung OHA, IK10 derecesinde sağlamlığa sahip olup, harici darbelere karşı ileri seviyede güvenli koruma sağlar. Bu özellik, ürünün beklenmeyen darbelere karşı güvende kalmasını sağlayarak mağaza müdürünün kafasının daha rahat olmasını sağlar.

İnce tasarım ile güçlü performans

İnce ve hepsi bir arada yapısı kolay kurum sağlarken IP56 koruması, yansıma önleyici teknolojisi, darbelere karşı koruma ve verimli etkin soğutma sistemi performansının uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca, entegre güç kutusu, çalışan parçaları bir arada tutar ve ultra ince çerçeveyi destekler.

İçerikleri kusursuz ve akıcı bir şekilde oynatır

Güçlü TIZEN işletim sisteminin desteklediği gömülü MagicINFO Player S6, ekranın toplam performansını arttırır ve sorunsuz bir içerik yönetimi sağlar. Bu, hem müşterilere hem de mağaza yöneticilerine daha iyi bir deneyim sağlamak için kesintisiz dönüşüm ve oynatma imkanı sağlar.

Güçlü ve koruyucu güvenlik

OHA serisi, güvenli bir platformda uygulamanın geliştirilmesini destekleyen ve güvenlik saldırılarını en aza indiren Samsung’un özel Knox teknolojisinin desteklediği üç katmandan oluşan kapsamlı bir güvenlik koruması kullanır.