Fikrinizi kolayca yazın ve çizin

Samsung Flip ile her türlü ilhamı tam olarak hayal ettiğiniz gibi hayata geçirin. Pürüzsüz akan fikirler için kalemden kağıda yazma deneyimini yaşayın. 20 kullanıcıya kadar çoklu yazma işleviyle zahmetsizce işbirliği yapın. Ayrıca, bir izi akıllı düzenleme aracı sayesinde özgürce düzenleme yapın.

Kolaylıkla bağlantı kurun

Bağlantılı, uygun bir ortam oluşturun. Samsung Flip, çeşitli belgelere, cihazlara ve hatta bulut hizmetlerine bağlanmanıza olanak tanır. Sonuç olarak, işbirliği her zamankinden daha kolay ve daha etkili hale geliyor. Sınıfınızı veya ofisinizi hayata geçirin ve üretkenliği en üst düzeye çıkarın.

Gelişmiş kullanılabilirlikle yönetin

Günlük kullanım için gönül rahatlığı sağlayın. Samsung Flip, kullanıcıların ekrandaki şeylere odaklanmasına olanak tanıyan, özenle tasarlanmış geliştirmelerle her kullanımı keyifli hale getiriyor. Bu, Flip'in yönetimini kolaylaştırırken, kullanıcı için herhangi bir işlevi dikkat dağıtmadan gerçekleştirmek üzere optimize edilir.

  • *Antimikrobiyal Kaplama ve Kırılmaz Film uygulaması ülkeye veya modele göre değişebilir.
  • * Antibakteriyel işlevini yerine getirmek için bu ürün biyosidal madde Çinko Pyrithione ile işlenmiştir.
  • * Antibakteriyel özelliği kullanıcıları bakterilere karşı korumaz ve Covid-19 dahil virüslere karşı koruma sağlamaz.
  • * Antimikrobiyal Kaplama sadece ekran yüzeyindedir ve etki bakteri türüne veya kullanım koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
  • * Antibakteriyel sertifika: UL2282, antibakteriyel etkinliği %99'dan fazla olduğunda verilir. (Test yöntemi (JIS Z 2801): 0.4cc sıvının bakteri (Escherichia coli ve Staphylococcus aureus) ile numune (5cm x 5cm) üzerine aşılanmasından sonra, sterilize edilmiş bir film (4cm x 4cm) yapıştırılır ve bir termo-higrostatta bırakılır 24 saat boyunca 35°C'de %90 veya daha fazla bağıl nem ile ve ardından bakterilerin öldürülme etkinliği ölçülür / Test kuruluşu: FITI Test Araştırma Enstitüsü)
  • * Antimikrobiyal işlevle ilgili bölgesel kısıtlamalarla ilgili daha fazla ayrıntı için lütfen her ülkenin Samsung.com web sitesine bakın.
  • * Camın kırılma tehlikesini azaltmaya yardımcı olmak için ekrana kırılmaz bir film uygulanır, ancak bu, ekranı fiziksel darbelerden korumaz.

Samsung Flip'in öğreniminizi ve işbirliğinizi nasıl yenileyebileceğini keşfedin

K-12 Okulu

Sınıf katılımını artıran işbirlikçi fikir ve ilhamla öğrenmeyi eğlenceli bir deneyim haline getirin.

İleri seviye eğitim

Çeşitli materyallere ve cihazlara erişim ile etkili dersler ve seminerler verin.

Konferans salonu

Geniş bir ekrana bağlanabilirlik ile daha fazla kişinin ilgisini çekin ve tüm izleyiciler için görünür ve akılda kalıcı bir sunum sağlayın.

Toplantı odası

Fikir ve görüşleri özgürce paylaşın, ardından sorunsuz bir deneyim için toplantı özetlerini hemen paylaşın.

Tasarım Ofisi

Yeni fikirler üzerinde etkili bir şekilde işbirliği yapın ve bunları sınırlama olmaksızın geliştirin.

Mağazacılık

Bilgilendirici, etkileşimli içerikle müşterilerin dikkatini çekin ve satışları artırın.

Sınıfınızı veya toplantı alanınızı yükseltmeye hazır mısınız?

Lütfen bize bir mesaj bırakın, satış uzmanımız bu ilk adımı atmanıza yardımcı olacaktır.

Yeni bir öğrenme çağı hayal edin

Samsung Flip 3, eğitimcilere etkili ve modern dersler oluşturmak için gereken kaynakları vererek, etkileşimli öğrenme deneyimleri aracılığıyla sınıfı dönüştürüyor. Daha fazla yazılım ve bağlantı seçeneği ve sezgisel etkileşim özellikleri ile Flip 3, ilgi çekici öğrenme ortamları yaratır.

Sürükleyici dokunma teknolojisiyle yaratıcılığın kilidini açın

Gelişmiş dokunmatik ekran teknolojisi

Etkileşimli dokunmatik ekran teknolojisiyle fikir edin ve yaratın. Yalnızca 34 ms gecikme süresinde yüksek çizim hızıyla fikirleri çizin veya doğrudan ekrana yerleşik 2.048 basınç noktasıyla gerçek dünya doğruluğuyla boyayın.

Sınırsız oluşturun ve çözün

Sezgisel ve doğal çizim

Etkileşimler, problem çözme ve yaratma için sezgisel olarak oluşturulmuştur. Fikirlerinizi hayata geçirmek için yakınınızdaki herhangi bir nesneyi kullanın. Flip 3, ekranda yazma veya vurgulamayı simüle etmek için ince veya kalın nesnelerden gelen girdileri ayırt eder. Veya içeriği parmağınızla veya avucunuzla silin.

Ekranı temiz tutun

Antimikrobiyal Kaplama

Antimikrobiyal Kaplama sayesinde Samsung Flip 3, belirli bakterilere karşı korunmaya yardımcı olmak için mikrobiyal büyümeyi engeller. Bu, öğretmenlerin ve öğrencilerin ekrandaki şeylere gönül rahatlığıyla odaklanmalarını sağlar.

* Antibakteriyel işlevini yerine getirmek için bu ürün biyosidal madde Çinko Pyrithione ile işlenmiştir.

** Antibakteriyel özelliği kullanıcıları bakterilere karşı korumaz ve Covid-19 dahil virüslere karşı koruma sağlamaz.

*** Antimikrobiyal Kaplama sadece ekran yüzeyindedir ve etki bakteri türüne veya kullanım koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

**** Antibakteriyel sertifika: UL2282, antibakteriyel etkinliği %99'dan fazla olduğunda verilir.
(Test yöntemi (JIS Z 2801): 0.4cc sıvının bakteri (Escherichia coli ve Staphylococcus aureus) ile numune (5cm x 5cm) üzerine aşılanmasından sonra, sterilize edilmiş bir film (4cm x 4cm) yapıştırılır ve bir termo-higrostatta bırakılır 24 saat boyunca 35°C'de %90 veya daha fazla bağıl nem ile ve ardından bakterilerin öldürülme etkinliği ölçülür / Test kuruluşu: FITI Test Araştırma Enstitüsü)

Kazaları ve riskleri en aza indirin

kırılmaz koruma

Samsung, kazaların olduğunu anlıyor. Öğrencileri ve eğitimcileri korumak için Flip 3 ekranı, kırılma durumunda ekranın sağlam kalmasını sağlamak için özel bir kırılmaz filmle sarılır.

Ders planlarını ve okul bildirimlerini merkezileştirin

Takılabilir Spesifikasyon desteğini açın

Tercih edilen üçüncü taraf eğitim çözümlerini kullanın ve yerleşik OPS (Açık Takılabilir Belirtim) yuvasıyla okul bilgi sistemlerine bağlanın. Flip 3, sınıf öğrenimi ve müdür duyuruları, hava durumu uyarıları ve yangın tatbikatları gibi okul çapında bildirimler için merkezi bir kaynaktır.

Güvenilir eğitim çözümlerini keşfedin

Gömülü öğrenme kaynakları

Samsung, tamamen optimize edilmiş ve yenilikçi eğitim yazılımını* doğrudan Flip 3'e sunmak için önde gelen bir ABD eğitim çözümü sağlayıcısı olan Boxlight ile yakın işbirliği yaptı. Artık eğitimciler, sorunsuz ders planlama için Boxlight'ın kapsamlı çok yönlü öğrenme içeriği kataloğuna erişebilir.

İhtiyacınız olan her şeye herhangi bir kaynaktan erişin

Sınırsız ve çok yönlü erişilebilirlik

Flip 3, eğitimcilerin içeriklerine erişmek için herhangi bir cihazı kolayca bağlayabilmelerini sağlamak için USB, HDMI, DP ve OPS dahil olmak üzere birden çok bağlantı seçeneğine ve kablosuz ekran paylaşımına sahiptir. Web tarayıcısı desteği ile eğitimciler ayrıca çevrimiçi eğitim materyallerini doğrudan Flip 3 üzerinden de temin edebilirler.

Kesintisiz etkileşimler için daha hızlı çalışma

Güçlü donanım

%20 daha fazla bellek (RAM) ve daha kısa yükleme süresiyle daha hızlı cihaz etkileşimlerini güçlendirin. Veya iki kat daha fazla depolama kapasitesi sayesinde tutarlı, güvenilir performansın keyfini çıkarırken daha fazla etkileşimli içerik indirip kaydedin.