Teklif Listem

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

Son Baktıklarınız

"Teklif Al "

Angekis Cleartalk ASP-05 Video Konferans Hoparlörü

Yeni ürün

Angekis Cleartalk ASP-05, Skype, Zoom gibi yazılım video sistemleri veya sesli iletişim sistemi ile işbirliği yaparak toplantıyı daha kaliteli ve verimli hale getiren, 6 katılımcıya kadar olan toplantı odaları için bir konferans hoparlörüdür.

Daha fazla bilgi

Bir Uzmanla Konuşun

 Demo İste  Teklif İste 

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

WhatsApp Destek

Bilgi Kartı

MarkalarAngekis
KategoriKonferans Hoparlörü

Açıklama

Angekis, harika bir fiyata harika bir ses sunan küçük ve geniş alanları kapsayan yüksek kaliteli konferans araması hoparlör seçenekleri paketi sunmaktan gurur duyar. Seçenekler, RF aracılığıyla bir USB dongle aracılığıyla bağlanan ve tak ve çalıştır özelliği olan, karmaşık kurulumlar gerektirmeyen tek bir kablosuz konferans araması hoparlörü olan Cleartalk ASP-04'e kadar uzanır! 6 metreye kadar çap aralığıyla, küçük toplantı odaları ve toplantı odaları için mükemmel bir USB toplantı odası hoparlörü ve konferans masası hoparlörü olarak. İş gezilerinde yanınıza almanız çok kolay olan, konferans görüşmeleri için taşınabilir bir hoparlördür. Taşınabilir USB hoparlör size tam gün pil ömrü sağlar ve şarj etmek için kablosuz şarj plakasına yerleştirmeniz yeterlidir. Fişe takmaya bile gerek yok!

Ses çözümlerimiz aşağıdakilerle tüm temelleri kapsar:

- Küçük ortamlar için kablolu hoparlör çözümleri

- Dağınıklıktan uzak toplantı odaları için kablosuz taşınabilir konferans arama hoparlörü

- Konferans odası için hepsi bir arada kablosuz hoparlör

Daha geniş bir ortam için, size 12 metre uzunluğa kadar bir menzil sağlamak üzere ünitelerle senkronize olan Cleartalk Daisy Chain hoparlörü öneriyoruz. 2 ünite birlikte sorunsuz çalışır ve kablosuz özelliği usb konferans arama hoparlörü dağınık kabloları toplantı odası alanınızdan uzak tutar!

En İyi Taşınabilir USB Konferans Hoparlörü

Eviniz veya ofisiniz için taşınabilir bir USB hoparlör satın alıp almama konusunda kararsız mısınız? Telefonunuza bağlı kalmak için kendinizle konuşuyorsanız. O halde bilin ki, bir telefonun hoparlördeki ses kalitesi, bir hoparlörün kalitesiyle kıyaslanamaz bile. Angekis, hoparlör sayısı, bağlantı, hoparlörlerin düzeni ve tasarımı gibi faktörlerin tümünün taşınabilir hoparlörlü telefonun ses netliğini etkilediğini çok iyi biliyor. Konferans aramaları için en iyi taşınabilir hoparlörü arıyorsanız ses netliği, ses yakınlığı, eller serbest özelliğini göz önünde bulundurmalısınız.

Konferans Odası için En İyi Kablosuz Konferans Çağrısı Hoparlörü

Ev ofisinizden veya uzak bir iş gezisinden çalıştığınızda, çoğu zaman kendinizi çoklu görev yapmak zorunda bulursunuz. Çoklu görev, çok şey yapıyorsanız, en az bir veya iki elinizin serbest olmasını gerektirir. İşte tam bu noktada taşınabilir konferans arama hoparlörü, siz bir görüşme yaparken bile diğer küçük görevleri yerine getirmenize izin vererek günü kurtarmak için devreye girer. Angekis Cleartalk serisi konferans arama hoparlörleri bu sorunu çözmek için doğru. açık konuşma kablosuz konferans arama hoparlörleri Konferans görüşmesi hoparlör tasarımımızda ses netliği, eller serbest özelliği, ses yakınlığı, taşınabilirlik, pil ömrü, bluetooth işlevselliği, sağlam bağlantı ve hatta cihazınızla eşleştirme hızını dikkate alın. 

Kablosuz konferans arama hoparlörü, bir toplantıya daha fazla kişinin katılabileceği telekonferans için de ideal bir cihazdır. Bu, aynı bilgileri iletmek için her bir kişiyi ayrı ayrı aramanız gerekmediğinden çok zaman kazandırır.

Cleartalk Hoparlör (ASP-05)

Angekis Cleartalk ASP-05, Skype, Zoom gibi yazılım video sistemleri veya sesli iletişim sistemi ile işbirliği yaparak toplantıyı daha kaliteli ve verimli hale getiren, 6 katılımcıya kadar olan toplantı odaları için bir konferans hoparlörüdür. Bu konferans masası hoparlörü, UC bulut tabanlı kodeklerin çoğu video konferans sistemi, eğitim eğitim sistemi, ağ izleme sistemi, uzak tıbbi sistem, ağ izleme sistemi, akıllı şehir sistemi, konferans kayıt sistemi vb. için uygundur.

Angekis Cleartalk Hoparlör Özelliği

 • Kişisel konferans

     3.5mm kulaklık fişi ile bağlanıldığında, iletişim daha özel olacaktır

 • Ses Yüksek teknoloji

      360 derece mikrofon kapsama alanı

      256 ms akustik yankı iptali

      Tam çift yönlü konferans telefonu

      Dinamik Gürültü Azaltma (DNR)

 • Taşınabilir harici mikrofon ve hoparlör

      Sürücüye gerek yok, sadece tak ve çalıştır

      Net, karıştırılmamış ve sert ses yok

      Zarif iş görünümü

Angekis, harika bir fiyata harika bir ses sunan küçük ve geniş alanları kapsayan yüksek kaliteli konferans araması hoparlör seçenekleri paketi sunmaktan gurur duyar. Seçenekler, RF aracılığıyla bir USB dongle aracılığıyla bağlanan ve tak ve çalıştır özelliği olan, karmaşık kurulumlar gerektirmeyen tek bir kablosuz konferans araması hoparlörü olan Cleartalk ASP-04'e kadar uzanır! 6 metreye kadar çap aralığıyla, küçük toplantı odaları ve toplantı odaları için mükemmel bir USB toplantı odası hoparlörü ve konferans masası hoparlörü olarak. İş gezilerinde yanınıza almanız çok kolay olan, konferans görüşmeleri için taşınabilir bir hoparlördür. Taşınabilir USB hoparlör size tam gün pil ömrü sağlar ve şarj etmek için kablosuz şarj plakasına yerleştirmeniz yeterlidir. Fişe takmaya bile gerek yok!

Ses çözümlerimiz aşağıdakilerle tüm temelleri kapsar:

- Küçük ortamlar için kablolu hoparlör çözümleri

- Dağınıklıktan uzak toplantı odaları için kablosuz taşınabilir konferans arama hoparlörü

- Konferans odası için hepsi bir arada kablosuz hoparlör

Daha geniş bir ortam için, size 12 metre uzunluğa kadar bir menzil sağlamak üzere ünitelerle senkronize olan Cleartalk Daisy Chain hoparlörü öneriyoruz. 2 ünite birlikte sorunsuz çalışır ve kablosuz özelliği usb konferans arama hoparlörü dağınık kabloları toplantı odası alanınızdan uzak tutar!

En İyi Taşınabilir USB Konferans Hoparlörü
Eviniz veya ofisiniz için taşınabilir bir USB hoparlör satın alıp almama konusunda kararsız mısınız? Telefonunuza bağlı kalmak için kendinizle konuşuyorsanız. O halde bilin ki, bir telefonun hoparlördeki ses kalitesi, bir hoparlörün kalitesiyle kıyaslanamaz bile. Angekis, hoparlör sayısı, bağlantı, hoparlörlerin düzeni ve tasarımı gibi faktörlerin tümünün taşınabilir hoparlörlü telefonun ses netliğini etkilediğini çok iyi biliyor. Konferans aramaları için en iyi taşınabilir hoparlörü arıyorsanız ses netliği, ses yakınlığı, eller serbest özelliğini göz önünde bulundurmalısınız.

Konferans Odası için En İyi Kablosuz Konferans Çağrısı Hoparlörü
Ev ofisinizden veya uzak bir iş gezisinden çalıştığınızda, çoğu zaman kendinizi çoklu görev yapmak zorunda bulursunuz. Çoklu görev, çok şey yapıyorsanız, en az bir veya iki elinizin serbest olmasını gerektirir. İşte tam bu noktada taşınabilir konferans arama hoparlörü, siz bir görüşme yaparken bile diğer küçük görevleri yerine getirmenize izin vererek günü kurtarmak için devreye girer. Angekis Cleartalk serisi konferans arama hoparlörleri bu sorunu çözmek için doğru. açık konuşma kablosuz konferans arama hoparlörleri Konferans görüşmesi hoparlör tasarımımızda ses netliği, eller serbest özelliği, ses yakınlığı, taşınabilirlik, pil ömrü, bluetooth işlevselliği, sağlam bağlantı ve hatta cihazınızla eşleştirme hızını dikkate alın.

Kablosuz konferans arama hoparlörü, bir toplantıya daha fazla kişinin katılabileceği telekonferans için de ideal bir cihazdır. Bu, aynı bilgileri iletmek için her bir kişiyi ayrı ayrı aramanız gerekmediğinden çok zaman kazandırır.

Cleartalk Hoparlör (ASP-05)
Angekis Cleartalk ASP-05, Skype, Zoom gibi yazılım video sistemleri veya sesli iletişim sistemi ile işbirliği yaparak toplantıyı daha kaliteli ve verimli hale getiren, 6 katılımcıya kadar olan toplantı odaları için bir konferans hoparlörüdür. Bu konferans masası hoparlörü, UC bulut tabanlı kodeklerin çoğu video konferans sistemi, eğitim eğitim sistemi, ağ izleme sistemi, uzak tıbbi sistem, ağ izleme sistemi, akıllı şehir sistemi, konferans kayıt sistemi vb. için uygundur.

Angekis Cleartalk Hoparlör Özelliği
Kişisel konferans

3.5mm kulaklık fişi ile bağlanıldığında, iletişim daha özel olacaktır

Ses Yüksek teknoloji

360 derece mikrofon kapsama alanı

256 ms akustik yankı iptali

Tam çift yönlü konferans telefonu

Dinamik Gürültü Azaltma (DNR)

Taşınabilir harici mikrofon ve hoparlör

Sürücüye gerek yok, sadece tak ve çalıştır

Net, karıştırılmamış ve sert ses yok

Zarif iş görünümü

Mimari
· Masa üstü konsol, ses işleme işlevleri, USB işlevi, gösterge ve tuş işlevi içerir

· çift hoparlör
· Dahili lityum pil (7-10 saat)
· 2.4G kablosuz USB adaptörü
· 1.5m USB güç hattı
· USB şarj fişi Ses
· Dijital ses işleme
· 256 ms yankı iptali
· Dinamik gürültü azaltma
· tam çift yönlü
· 360 derece alma aralığı 2.4G USB adaptörü
· 2.4 G RF ve veri işleme
· katlanır SMA anteni
Tuş takımı
· mikrofon sesini kapatma tuşu
· hoparlör sesini kapatma tuşu
· ses yükseltme/azaltma tuşları
· bekleme tuşu
Bilgisayar sistemi
· Windows 8 / Windows 7 / Windows 10/Windows XP, vb.
Ebat
· 155*148*37mm
İşlev
· bilgisayar yazılımı ses desteği
-Skype, Team, Zoom, vb.
· mikrofonu sessize al
· hoparlörü sessize al
· ses yukarı/aşağı
· gösterge
· 2.4G kablosuz bağlantı
· kulaklığı etkinleştir Gösterge LED'i
· üçgen gösterge açık: çalışıyor
· sol gösterge açık: hoparlör sessiz
· sağ gösterge açık: MIC sessiz
· sol gösterge yanıp sönüyor: ses ayarı
· turuncu sağ gösterge: tam şarj
Ağırlık
· 340g(tek hoparlör)
Renk
· Siyah
Ağ arabirimi
· USB 2.0 (USB 1.1 ile uyumlu)
· 3,5 mm ses arabirimi (çıkış)
Garanti
· 3 yıl garanti

· Pil garantisi için 1 yıl

Mikrofon
· kardioid mikrofonlar 20-8000Hz
Sertifikasyon
· CCC,CE,FCC
Hoparlör
· 3,94 inç anti-manyetik hoparlör
Ürün yürütme standardı
· YD/T 993-1998
· GB/T 9254-2008
· GB 4843.1-2011
Güç
· USB kaynağı (DC 5V / 500mA)
· Dahili lityum pil

 • Yorumlar
 • Yorum Yap

  Angekis Cleartalk ASP-05 Video Konferans Hoparlörü

  Angekis Cleartalk ASP-05 Video Konferans Hoparlörü

  Angekis Cleartalk ASP-05, Skype, Zoom gibi yazılım video sistemleri veya sesli iletişim sistemi ile işbirliği yaparak toplantıyı daha kaliteli ve verimli hale getiren, 6 katılımcıya kadar olan toplantı odaları için bir konferans hoparlörüdür.

  Sorular (0)

  Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here