Teklif Listem

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

"Teklif Al "

Angekis Cleartalk ASP-04D-2 Video Konferans Hoparlörü

Yeni ürün

Cleartalk ASP-04D-2, iki bağımsız çok yönlü çalışma mikrofonu ve bir kablosuz adaptör ile yapılandırılmış bir 2.4G kablosuz iletişim hoparlörüdür.

Daha fazla bilgi

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

WhatsApp Destek

Bilgi Kartı

Markalar Angekis
Kategori Konferans Hoparlörü

Açıklama

Angekis, harika bir fiyata harika bir ses sunan küçük ve geniş alanları kapsayan yüksek kaliteli konferans araması hoparlör seçenekleri paketi sunmaktan gurur duyar. Seçenekler, RF aracılığıyla bir USB dongle aracılığıyla bağlanan ve tak ve çalıştır özelliği olan, karmaşık kurulumlar gerektirmeyen tek bir kablosuz konferans araması hoparlörü olan Cleartalk ASP-04'e kadar uzanır! 6 metreye kadar çap aralığıyla, küçük toplantı odaları ve toplantı odaları için mükemmel bir USB toplantı odası hoparlörü ve konferans masası hoparlörü olarak. İş gezilerinde yanınıza almanız çok kolay olan, konferans görüşmeleri için taşınabilir bir hoparlördür. Taşınabilir USB hoparlör size tam gün pil ömrü sağlar ve şarj etmek için kablosuz şarj plakasına yerleştirmeniz yeterlidir. Fişe takmaya bile gerek yok!

Ses çözümlerimiz aşağıdakilerle tüm temelleri kapsar:

- Küçük ortamlar için kablolu hoparlör çözümleri

- Dağınıklıktan uzak toplantı odaları için kablosuz taşınabilir konferans arama hoparlörü

- Konferans odası için hepsi bir arada kablosuz hoparlör

Daha geniş bir ortam için, size 12 metre uzunluğa kadar bir menzil sağlamak üzere ünitelerle senkronize olan Cleartalk Daisy Chain hoparlörü öneriyoruz. 2 ünite birlikte sorunsuz çalışır ve kablosuz özelliği usb konferans arama hoparlörü dağınık kabloları toplantı odası alanınızdan uzak tutar!

En İyi Taşınabilir USB Konferans Hoparlörü

Eviniz veya ofisiniz için taşınabilir bir USB hoparlör satın alıp almama konusunda kararsız mısınız? Telefonunuza bağlı kalmak için kendinizle konuşuyorsanız. O halde bilin ki, bir telefonun hoparlördeki ses kalitesi, bir hoparlörün kalitesiyle kıyaslanamaz bile. Angekis, hoparlör sayısı, bağlantı, hoparlörlerin düzeni ve tasarımı gibi faktörlerin tümünün taşınabilir hoparlörlü telefonun ses netliğini etkilediğini çok iyi biliyor. Konferans aramaları için en iyi taşınabilir hoparlörü arıyorsanız ses netliği, ses yakınlığı, eller serbest özelliğini göz önünde bulundurmalısınız.

Konferans Odası için En İyi Kablosuz Konferans Çağrısı Hoparlörü

Ev ofisinizden veya uzak bir iş gezisinden çalıştığınızda, çoğu zaman kendinizi çoklu görev yapmak zorunda bulursunuz. Çoklu görev, çok şey yapıyorsanız, en az bir veya iki elinizin serbest olmasını gerektirir. İşte tam bu noktada taşınabilir konferans arama hoparlörü, siz bir görüşme yaparken bile diğer küçük görevleri yerine getirmenize izin vererek günü kurtarmak için devreye girer. Angekis Cleartalk serisi konferans arama hoparlörleri bu sorunu çözmek için doğru. açık konuşma kablosuz konferans arama hoparlörleri Konferans görüşmesi hoparlör tasarımımızda ses netliği, eller serbest özelliği, ses yakınlığı, taşınabilirlik, pil ömrü, bluetooth işlevselliği, sağlam bağlantı ve hatta cihazınızla eşleştirme hızını dikkate alın. 

Kablosuz konferans arama hoparlörü, bir toplantıya daha fazla kişinin katılabileceği telekonferans için de ideal bir cihazdır. Bu, aynı bilgileri iletmek için her bir kişiyi ayrı ayrı aramanız gerekmediğinden çok zaman kazandırır.

Cleartalk Papatya Zinciri Hoparlör (ASP-04D-2)

Cleartalk ASP-04D-2, iki bağımsız çok yönlü çalışma mikrofonu ve bir kablosuz adaptör ile yapılandırılmış bir 2.4G kablosuz iletişim hoparlörüdür. Bu, dizüstü bilgisayar, bilgisayar, telefon ve UC bulut tabanlı kodeklerin çoğu, video konferans sistemleri, eğitim eğitim sistemleri, ağ izleme sistemleri, uzak tıbbi sistemler, ağ izleme sistemleri, akıllı şehir sistemleri, konferans kayıt sistemleri vb. için mükemmel bir USB hoparlör.

Cleartalk Daisy Chain Hoparlör Özelliği

 • Çift Kademeli Hoparlör

  Birbirine müdahale etmeden aynı anda bağımlı olarak sesi alıp çalabilen en iyi kablosuz hoparlör

 • Kişisel konferans

  3.5mm kulaklık fişi ile bağlanıldığında, iletişim daha özel olacaktır

 • Ses Yüksek teknoloji

  360 derece mikrofon kapsama alanı toplantı odası hoparlörü

  256 ms akustik yankı iptali

  Tam dubleks

  Dinamik Gürültü Azaltma (DNR)

 • Taşınabilir harici mikrofon ve hoparlör

  Sürücüye gerek yok, sadece tak ve çalıştır

  Net, karıştırılmamış ve sert ses yok

  Zarif iş görünümü

Eğer arıyorsanız en iyi kablosuz hoparlör Büyük ofisiniz için Cleartalk papatya zinciri hoparlörü, 10 m çapa kadar geniş bir odayı kapsayabilen olağanüstü ses teknolojisi ile en seçkin çözümünüz olacaktır.

 • Yorumlar
 • Yorum Yap

  Angekis Cleartalk ASP-04D-2 Video Konferans Hoparlörü

  Angekis Cleartalk ASP-04D-2 Video Konferans Hoparlörü

  Cleartalk ASP-04D-2, iki bağımsız çok yönlü çalışma mikrofonu ve bir kablosuz adaptör ile yapılandırılmış bir 2.4G kablosuz iletişim hoparlörüdür.

  Sorular (0)

  Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha