Teklif Listem

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

Son Baktıklarınız

"Teklif Al "

KONFTEL C20 EGO Video Konferans Sistemi

Yeni ürün

 • 4K Ultra HD
 • 123° görüş açısı
 • Tek kablo bağlantısı
 • Katılımcı sayısı: 6 kişi
 • USB
 • HD ses ile OmniSound®

Daha fazla bilgi

Bir Uzmanla Konuşun

 Demo İste  Teklif İste 

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

WhatsApp Destek

Bilgi Kartı

MarkalarKonftel
KategoriKonferans Sistemleri

Açıklama

Konftel C20Ego, Konftel Cam20 4K konferans kamerasını ve mükemmel Konftel Ego hoparlörü OmniSound® ses kalitesiyle birleştiren, küçük toplantı odaları için mükemmel bir video işbirliği çözümüdür. Konftel OCC Hub, her şeyi tek bir kullanışlı kitte bir araya getirir, böylece kamerayı, ses birimini ve odanın ekranını dizüstü bilgisayarınızdaki işbirliği uygulamasına bağlamak için tek ihtiyacınız olan tek şey yalnızca bir USB kablosudur.

Etkileyici Video Kalitesi

Konftel Cam20 USB konferans kamerası ile, video konferanstaki diğer katılımcıların sizin ve iş arkadaşlarınızın net ve dengeli bir görüntüsünü elde edeceğinden de emin olabilirsiniz. WDR teknolojisi, düşük ışık, doğrudan güneş ışığı ve yüksek kontrast gibi zorlu koşullarda bile farklı ışık koşullarında iyi bir görüntü elde etmek için otomatik olarak ayarlama yapar.

4K video çözünürlüğü ayrıca harika bir dijital zoom sağlar. Maksimum 8x yakınlaştırmada bile, kamera hala mükemmel bir şekilde ayrıntılı bir görüntü üretme yeteneğine sahiptir. Öyleyse göstermek istediğiniz çerçeveyi seçin ve bırakın gerisini kamera yapsın.

Kolaylık Garantisi

Konftel OCC Hub, adından da anlaşılacağı gibi, konferans kamerası, hoparlörü ve ekranı için Tek Kablo Bağlantısı sunan video işbirliği çözümünün merkezidir. Pratikte bu, C20Ego'nun, kullanıcının bir USB bağlantı noktası olan herhangi bir dizüstü bilgisayardaki toplantı odasına işbirliği hizmetini getirebileceği BYOC (Kendi Bilgisayarını Getir)'i tam olarak desteklediği anlamına gelir.

OmniSound ile Kristal Berraklığında Ses

Konftel Ego, kullanışlı ve kompakt formu, esnek kullanımı ve hepsinden önemlisi inanılmaz ses kalitesiyle rakiplerinin arasından sıyrılan Red Dot tasarım ödüllü bir hoparlördür. Boyutuna rağmen Konftel Ego, benzersiz OmniSound® ses teknolojimiz sayesinde kristal netliğinde ses sağlar.

Kendi Toplantını Getir

Tercih ettiğiniz işbirliği uygulaması veya bulut hizmeti ne olursa olsun, Konftel C20Ego küçük bir toplantı odasında deneyimle ilgilenecektir. USB bağlantı noktası olan herhangi bir dizüstü bilgisayarda toplantınızı yanınızda getirin, takın ve hazırsınız. Biz buna BYOM - Kendi Toplantınızı Getirin diyoruz.

Doğru Açıyı Hızlıca Bulun

Konftel Cam20, günümüzün birçok toplantı odasında normal olduğu gibi konferans kamerasının masaya yakın konumlandırılması gereken durumlar için optimize edilmiştir. 123 ° görüş alanı, tüm katılımcıların rahat bir konumda oturabileceği ve yine de video görüntüsüne sığabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda kamera, bozulma olmaksızın gerçekçi bir görüntü oluşturur.

Konferans kamerasının toplantı odasına montajı hızlı ve kolaydır. Ekrana takmak için esnek kelepçeyi kullanın veya tabanı mükemmel konumda bir standa vidalayın.

Nasıl Çalışıyor

Zekice olduğu kadar basit de değil mi? Konftel C20Ego'nun bileşenleri bu şekilde bir araya gelir ve Konftel OCC Hub çözümü, kurulumu ve kullanımı çok kolay hale getirir. USB bağlantısı üzerinden Tak ve Çalıştır özelliği vardır ve bilgisayarınızda işletim sistemi* olarak yeni bir Windows sürümüne sahipseniz sürücü gerektirmez.

Ayrıca ekranı, HDMI aracılığıyla doğrudan bilgisayarınıza bağlamayı da seçebilir ve DisplayLink sürücüsüne ihtiyaç duymazsınız (aşağıya bakın).

* Konftel OCC Hub DisplayLink'i kullanır. Windows 10 (1607) Yıllık Güncellemesi veya daha yeni bir sürümüne sahipseniz, sürücü zaten bilgisayarınızdadır. Diğer işletim sistemleri için: DisplayLink

Doğa Dostu Ürünler

Konftel, Climate Neutral standardına sahiptir. Bu, Konftel'in tüm sera gazı emisyonlarını dengelediği ve bu emisyonları daha da azaltmak için çabaladığı anlamına gelir. Bir Konftel ürünü seçtiğinizde, ilk olarak iş gezilerinizin yerini alan uzaktan toplantılarınız dolayısıyla iklim avantajı oluşacaktır. Tüm ürünlerin iklime zararsız olduğunu gösteren Climate Neutral Certified etiketine dikkat edin.

Specifications Konftel Cam20 Collaboration solutions with the Konftel Cam20 GENERAL Product name: Konftel Cam20 Item number: 931201001 Contents: Konftel Cam20, 5 m USB cable (type A/ type B), remote control with two AAA batteries, Quick guide, safety declaration. Product documentation: Manual, Quick guide Size: 194 x 34 x 42 mm without bracket Weight: 340 g Color: Charcoal black Warranty: 2 years CAMERA Resolution: 4K Ultra HD/30 fps Zoom: 8x digital Focus: Auto Field of view: 123° No. of presets: 255 Video format: YUY2, MJPEG, H.264, NV12 Camera control: UVC 1.5/IR Remote CONNECTIVITY USB: USB 3.0 type B POWER SUPPLY AC adapter: Delta ADP-30KR BD, 5V Power consumption: 3W SYSTEM REQUIREMENTS Operating system: Windows 7, 8, 10, Mac OS X, Linux ADDITIONAL FEATURES Software updates: Yes ENVIRONMENT Temperature: -10°C ~ 40°C

 • Yorumlar
 • Yorum Yap

  KONFTEL C20 EGO Video Konferans Sistemi

  KONFTEL C20 EGO Video Konferans Sistemi

  • 4K Ultra HD
  • 123° görüş açısı
  • Tek kablo bağlantısı
  • Katılımcı sayısı: 6 kişi
  • USB
  • HD ses ile OmniSound®

  Sorular (0)

  Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here