Teklif Listem

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

Son Baktıklarınız

"Teklif Al "

KONFTEL C50800 Video Konferans Sistemi

Yeni ürün

 • OmniSound®
 • Sıradışı görüntü kalitesi
 • Katılımcı sayısı: 20+ kişi
 • Daisy-chain bağlantı
 • Çoklu bağlantı

Daha fazla bilgi

Bir Uzmanla Konuşun

 Demo İste  Teklif İste 

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

WhatsApp Destek

Bilgi Kartı

MarkalarKonftel
KategoriKonferans Sistemleri

Açıklama

Konftel C50800 Hybrid, orta ve büyük toplantı odaları için birinci sınıf bir video işbirliği çözümüdür. Olağanüstü görüntü ve ses kalitesi sunan paket, Konftel Cam50 PTZ konferans kamerasını ve Konftel 800 konferans telefonunu, Tek Kablo Bağlantısı için Konftel OCC Hub ile birleştirir. Bilgisayarınıza tek bir USB kablosu bağlanır. Karma konferans, toplantı uygulamalarını ve normal telefon görüşmelerini kolayca birleştirmenize olanak tanır. Böylece güvenle arkanıza yaslanıp toplantıya odaklanabilirsiniz.

Etkileyici Görüntü Kalitesi

Konftel Cam50, PTZ (Pan-Tilt-Zoom) özellikli diğer benzer konferans kameralarının maliyetinin çok altında video konferanslarınıza olağanüstü görüntü kalitesi getirir. Lenslerden görüntü sensörüne ve videonun kalitesini optimize etmek için kullanılan teknolojiye kadar birinci sınıf görüntü kalitesi ve olağanüstü hassasiyete dayalıdır. Düşük ışıkta bile görüntü canlı ve nettir.

"Paranıza değer"

"Cömert özellikler ve sağlam yapı kalitesi göz önüne alındığında, Frost & Sullivan, Konftel C50800 Hibrit ses-video paketinin şu anda piyasadaki paranın karşılığını en iyi şekilde verdiğine inanıyor", Frost & Sullivan.

Kullanışlılık Ödülü Sahibi

Konftel 800, SIP, USB ve Bluetooth® için bağlantı sağlayarak BYOD (Kendi Bilgisayarını Getir)'yi etkinleştirir ve ister bulutta, ister şirket içinde veya hibrit ortamlarda olsun, günümüzün tüm iletişim ve işbirliği araçlarının kullanımını sağlar. Konferans telefonu, tasarım ve kullanılabilirlik açısından yeni ürünlerimizden talep ettiğimiz yüksek standartları da karşılar. Konftel 800, ürün tasarımı için Red Dot Award 2019 kazananıdır. Jüri beyanı: "Konftel 800 konferans telefon tasarımı, farklı biçim kullanımı ve kullanışlılığı ile öne çıkıyor."

Güç ve netlik için OmniSound

Konftel’in iyileştirilmiş ses platformu OmniSound®, toplantınızda diyaloğun akmasını sağlamak için aktif olarak çalışır. Konftel 800'de sonuç, katılımcıların iyi işitebileceklerini ve duyulabileceklerini bilerek rahatlamalarını sağlayan özellikle güçlü ve net bir sestir. Bu doğal bir mevcudiyet duygusu yaratır.

Kolaylık Garantisi

Konftel OCC Hub, adından da anlaşılacağı gibi, konferans kamerası, hoparlör ve ekrana Tek Kablo Bağlantısı sunan video işbirliği çözümünün merkezidir. Uygulamada bu, C50800 Hybrid kitinin, kullanıcının bir USB bağlantı noktası olan herhangi bir dizüstü bilgisayardaki toplantı odasına işbirliği hizmetini getirebileceği BYOC (Kendi Bilgisayarını Getir)'i tam olarak desteklediği anlamına gelir.

Kendi Toplantını Getir

Tercih ettiğiniz işbirliği uygulaması veya bulut hizmeti ne olursa olsun, Konftel C50800 paketi konferans salonundaki deneyimle ilgilenecektir. USB bağlantı noktası olan herhangi bir dizüstü bilgisayarda toplantınızı yanınızda getirin, takın ve hazırsınız. Biz buna BYOM (Kendi Toplantını Getir) diyoruz.

Nasıl Çalışıyor

Zekice olduğu kadar basit de değil mi? Konftel C50800'ün bileşenleri bu şekilde bir araya gelir ve Konftel OCC Hub çözümü, kurulumu ve kullanımı çok kolay hale getirir. USB bağlantısı üzerinden Tak ve Çalıştır özelliği vardır ve bilgisayarınızda işletim sistemi* olarak yeni bir Windows sürümüne sahipseniz sürücü gerektirmez.

Ayrıca ekranı, HDMI aracılığıyla doğrudan bilgisayarınıza bağlamayı da seçebilir ve DisplayLink sürücüsüne ihtiyaç duymazsınız (aşağıya bakın).

* Konftel OCC Hub DisplayLink'i kullanır. Windows 10 (1607) Yıllık Güncellemesi veya daha yeni bir sürümüne sahipseniz, sürücü zaten bilgisayarınızdadır. Diğer işletim sistemleri için: DisplayLink

Karma konferans nedir?

Konftel C50800 Hybrid ile dizüstü bilgisayarınızdaki işbirliği uygulamasında görüntülü ve sesli aramalarla sınırlı değilsiniz. Katılımcıları normal IP telefon görüşmeleri yoluyla da karşılayabilirsiniz. Biz buna Karma Konferans diyoruz.

Mevcudiyet Hissi

Orta ve büyük toplantı odaları, PTZ kameranın doğal yaşam alanıdır. 72,5° görüş alanı, başlangıçtan itibaren bir mevcudiyet hissi yaratır ve uygun bir yakınlığa ayarlamak kolaydır. Konftel Cam50’nin performansını 12x optik yakınlaştırma ile sonuna kadar test edebilirsiniz. Beyaz tahta üzerindeki notları veya bir ürün örneğinin ayrıntılarını etkileyici bir netlikle gösterin.

Konftel Akıllı Mikrofon

Konftel Akıllı Mikrofon ile, odada 20 kişiye kadar katılımcıyla daha büyük konferansların üstesinden gelmek için alma aralığını genişletebilirsiniz. Odanın büyüklüğüne bağlı olarak bir veya iki genişletme mikrofonu bağlayın. Konftel Akıllı Mikrofon, OmniSound® aracılığıyla yerleşik yankı ve arka plan gürültüsünü iptal etme özelliğine sahiptir.

Ses deneyimini en üst düzeye çıkarın

Basamaklama özelliği, maksimum kapsama alanı için hem ses dağıtımını hem de alım aralığını genişleterek, 20 kişiden fazla büyük odalarda bile size zengin ve tam ses sağlar. Üç adede kadar Konftel 800 cihazı, hiçbir güçlük ve karmaşa olmaksızın kabloyla zincirleme bağlanabilir.

Yeni Konftel 800, ses zorluklarının üstesinden gelme ve birden çok cihazı ve işbirliği platformunu toplantılara entegre etme konusunda iyi bir iş çıkarıyor. Çoğu durumda güvenli, geleceğe dönük bir seçimdir. "

Frost & Sullivan, önemli bir kullanım örneği olarak video da dahil olmak üzere son kullanıcıların sorunlu noktalarının ve zorluklarının nasıl çözüleceğini anlatıyor.

Doğa Dostu Ürünler

Konftel, Climate Neutral standardına sahiptir. Bu, Konftel'in tüm sera gazı emisyonlarını dengelediği ve bu emisyonları daha da azaltmak için çabaladığı anlamına gelir. Bir Konftel ürünü seçtiğinizde, ilk olarak iş gezilerinizin yerini alan uzaktan toplantılarınız dolayısıyla iklim avantajı oluşacaktır. Tüm ürünlerin iklime zararsız olduğunu gösteren Climate Neutral Certified etiketine dikkat edin.

 • Yorumlar
 • Yorum Yap

  KONFTEL C50800 Video Konferans Sistemi

  KONFTEL C50800 Video Konferans Sistemi

  • OmniSound®
  • Sıradışı görüntü kalitesi
  • Katılımcı sayısı: 20+ kişi
  • Daisy-chain bağlantı
  • Çoklu bağlantı

  Sorular (0)

  Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here