Markalar 16 Marka var

16 arama sonucundan 1 - 16 arası kayıt gösteriliyor
 • Angekis

  ANGEKİS Hakkında

  2011 yılında ekibimiz, piyasaya çıkan ilk PTZ video konferans kameralarından birinin öncülüğünü yaptı. O zamandan beri otomatik odaklama, otomatik pozlama, otomatik beyaz dengesi ve daha fazlası gibi gelişmiş özellikleri UVC ve ilgili cihazlara entegre ederek ve mükemmelleştirerek bu sektördeki ilerleyen teknolojinin yolunu açmaya devam etti. 2015 yılında ayrılarak kendi markakasını kurmaya karar verdi: Angekis. Angekis, piyasadaki en yüksek kaliteli USB PTZ kameraları sunma hedefiyle doğdu. Bu başlangıç ​​noktasından itibaren, USB 3.0 Sabre yaratıldı ve kısa sürede Angekis'in amiral gemisi modeli haline geldi ve ISE Best In Show 2016 dahil olmak üzere küresel ödüller kazandı. Üst düzey tasarımı, kristal netliğinde görüntü kalitesi ve rekabetçi fiyatı sayesinde orijinal Sabre, ve ondan gelişen kamera serisi çarpıcı bir başarı elde etti.

 • ATLONA

  Atlona Hakkında

  Bir Panduit şirketi olan Atlona, ​​AV dağıtımı, IP üzerinden AV, işbirliği ve kontrol çözümlerinin lider üreticisidir. Temel marka vizyonu, çok çeşitli ticari ve eğitim uygulamalarında her gün kullanılan yenilikçi AV ürünleri aracılığıyla fikir paylaşımı için teknolojiyi geliştirmektir. Atlona, ​​geliştirdiği her üründe kaliteyi, kullanıcı deneyimini, sadeliği ve yönetimi ön planda tutuyor.

 • BARCO

  Barco, 1934 yılında Belçika'nın Flamanca konuşulan bölgesindeki Poperinge kasabasında kuruldu. Kurucu Lucien de Puydt'ın ilk işi, Amerika Birleşik Devletleri'nden ithal edilen parçalardan radyoları monte etmekti - dolayısıyla şirketinin adı, Belçika Amerikan Radyo Şirketi veya "Barco" idi.  Barco, eğlence, kurumsal ve sağlık pazarları için ağ bağlantılı görselleştirme çözümleri geliştiren küresel bir teknoloji lideridir. Çözümlerimiz, insanların ilgi çekici eğlence deneyimlerinin keyfini çıkarmasına yardımcı olur; kuruluşlarda bilgi paylaşımını ve akıllı karar vermeyi teşvik eder ve hastanelerin hastalarına mümkün olan en iyi sağlık hizmetini sunmalarına yardımcı olurlar.

 • CLOCKAUDIO

  Clockaudio Hakkında

  Clockaudio, yenilikçi pro-audio ürünlerinin tasarımı ve üretiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahip ses uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından 1994 yılında kurulmuştur. İngiltere'de üretilen Clockaudio ürünleri, olağanüstü kalite ile eş anlamlıdır ve şirket, ses uzmanlarına ve dünya çapındaki müşterilerine benzersiz teknik, entegrasyon, kurulum ve satış desteği sağlar. Ürünleri için sürekli artan talebi karşılamak için Clockaudio'nun genişletilmiş genel merkezi, Kuzey Amerika (Montreal, Kanada) ve Asya'da (Singapur) uydu ofisleri ile Birleşik Krallık'ta bulunmaktadır.

 • EPSON

  EPSON Hakkında

  Epson Seiko tarafından yazıcı, tarayıcı, pos makinaları ve projeksiyon makinaları üretmek amacıyla kurulmuş çokuluslu bir firmadır. İlk yazıcıyı SEIKO adı altında olimpiyatlar için üretmiş ve çok tutmuştur. Daha sonra Seiko yoluna sadece SEIKO olarak devam etmek isteyip EPSON adında firma kurmuştur.Teknoloji seçimi söz konusu olduğunda Epson, şirketlerin listelerinin en başına güvenilirlik ve çevresel etkiyi koyduğunu anlıyor. Güvenilir, geri dönüştürülebilir ve enerji açısından verimli ürünler yaratmaya teşvik eden de budur. Ürünleri çevresel etkilerini azaltmaya yönelik bağlılığı, ürünleri yaşam döngülerinin tüm aşamalarını kapsar. Epson, çevre standartlarını karşılamaya yardımcı olmak için sürekli olarak yeni yollar geliştirmektedir. Araştırma ve geliştirme departmanı, çoklu enerji tasarrufu fırsatları sağlayan yenilikçi ve hassas teknolojiler sunmalarını sağlar. Bu, daha iyi bir gezegen ve işletmeniz için maddi avantajlar arasında seçim yapmanız gerekmediği anlamına gelir.

 • Glorystar

  Glorystar Hakkında

  Glorystar, endüstri odaklı dokunmatik çözümler için lider sağlayıcı ve üreticidir. Glorystar, ekran ve hepsi bir arada dokunmatik arayüzün öncüsüdür, şirket, dünya çapında fitness, perakende, self servis ve bina otomasyonu endüstrisinde 600.000'den fazla kurulum birimine sahiptir. Glorystar, tabletlerin özelleştirilmesini sağlayarak, mühendislere 4,3" ila 43" arasında bir ekran kartı seçimiyle doğrudan erişmenize olanak tanır. Glorystar, bina otomasyonu, endüstriyel otomasyon, interaktif kiosklar, sağlık, ofis ekipmanları, perakende teşhirler, ulaşım uygulamaları ve satış noktası cihazları dahil olmak üzere farklı pazarlar için en geniş kiosk tabletleri, ticari tabletler ve hepsi bir arada dokunmatik bilgisayar yelpazesini sunar.

 • Legamaster

  Legamaster Hakkında

  Legamaster, yüksek kaliteli keçeli kalem ve kalemlerin lider üreticisi olan edding AG'nin görsel iletişim bölümüdür. 60 yılı aşkın bir süredir Legamaster, ürün yelpazesini iletişim teknolojisindeki en son trendlere ve gelişmelere aktif olarak uyarlamaktadır. Ergonomik, dayanıklı, yenilikçi, kaliteli ve fonksiyonel çekici tasarım vizyonunu tanımlar. Legamaster, Avrupa pazar sektörünün zirvesinde yer almaktadır. Avrupa ve Güney Amerika'da mevcut pazar gereksinimlerine hızlı ve doğru bir şekilde yanıt veren uzun bir geçmişe ve iki üretim tesisine sahip bir üreticidir. Kırka yakın ülkede yaygın bir bayi ağı vardır. Legamaster ve bayilerinin ortak amacı, son kullanıcıya iletişimi görselleştirmek için özel olarak profesyonel ve iyi düşünülmüş enstrümanlar sağlamaktır.

 • LG

  LG Hakkında

  LG Electronics, 1958 yılında kuruldu.Tarihi radyolar , televizyonlar gibi birçok ev aletini üreterek elde ettiği teknolojik deneyim ile gelişmiş bir dijital çağa yol açmıştır. LG Electronics, 21. yüzyılda birçok yeni ürün tanıttı.Yeni teknolojiler uyguladığı mobil cihazlar ve dijital TV'ler ile bir dünya şirketi olma statüsünü güçlendirmek için devam etmektedir. LG Grup, Güney Koreli elektronik, cep telefonu ve petrokimyanın da dahil olduğu birçok alanda faaliyet gösteren şirketler topluluğu. LG, Koo ailesi tarafından yönetilen bir aile şirketidir. Şirket, 1995'e kadar "Lucky - Goldstar"'ın bir kısaltması olarak LG ismini kullanmıştır.

 • Logitech

  İnovasyon ve kaliteye odaklanan İsviçreli şirket Logitech, insanların gündelik hayatlarında yer edinen ürünler ve deneyimler tasarlar. 1981 yılında İsviçre’nin Lozan kentinde kurulan ve hızlıca büyüyerek Silikon Vadisinde kendisine yer bulan Logitech, kablosuz kızılötesi mouse, baş parmak ile kontrol edilen trackball, lazer mouse ve benzerleri gibi sektörde öncü ve yenilikçi bilgisayar çevre birimleri ile insanları birbirine bağlıyor.

 • Lumens

  LUMENS Hakkında

  Bir Pegatron Group şirketi olan Lumens Digital Optics Inc., optik ürünlerde liderdir. Lumens'in ürün teklifleri arasında taşınabilir belge kameraları, masaüstü belge kameraları, bir tavan belge kamerası, HD PTZ kameralar ve projeksiyon motorları bulunur. 1998 yılında kurulan şirket, görüntü işleme, video elektroniği ve optik teknolojisinde derin bir teknolojik mirasa sahip bir ekip tarafından kuruldu. Pegatron Group'un desteğiyle Lumens, sınıflarda, konferans salonlarında ve uzaktan eğitimde kullanılacak ürün tasarımlarını sürekli olarak geliştirmektedir. 

 • SAMSUNG

  SAMSUNG Hakkında

  Samsung Electronics Co., Ltd. Güney Koreli ve merkezi Suwon, Güney Kore'de bulunan çok uluslu elektronik şirketidir. Samsung Group'un amiral gemisi ve iştiraki olan şirket, kurulduğu 2009 yılından bu yana dünyanın en büyük bilgi teknolojileri şirketlerinden birisi olmuştur. Samsung, yerel yasa ve yönetmeliklere uyum sağlamanın yanı sıra tüm çalışanlarına katı küresel davranış kuralları uygulama konusunda kararlıdır. Etik yönetimin yalnızca küresel iş ortamındaki hızlı değişikliklere yanıt vermek için bir araç değil, aynı zamanda müşteriler, hissedarlar, çalışanlar, iş ortakları ve yerel topluluklar da dahil olmak üzere çeşitli paydaşları ile güven inşa etmenin bir aracı olduğuna inanmaktadır. Dünyanın en etik şirketlerinden biri olmayı hedefleyen Samsung, adil ve şeffaf kurumsal yönetim uygularken, çalışanlarını eğitmeye ve izleme sistemlerinden faydalanmaya devam eder.

 • SHARP/NEC

  SHARP/NEC Hakkında

  2 Kasım 2020 tarihinden itibaren, Sharp ve NEC Display Solutions Ltd arasında bir ortak girişim oluşturmak için işlemler tamamlandı. NEC Display Solutions, Sharp'ın bir yan kuruluşu olarak ticari faaliyetlerine başladı ve adını Sharp NEC Display Solutions olarak değiştirdi . 1 Nisan 2007 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere NEC Corporation, NEC Viewtechnology, Ltd. ve NEC Display Solutions, Ltd., NEC Display Solutions'ın ekran monitörü işini ve NEC Viewtechnology'nin projektör işini ve Plazma işini birleştirmeyi kabul etti. toplam ekran çözümleri şirketi.

 • SMART

  SMART Hakkında

  Smart, 1987 yılında karı koca David Martin ve Nancy Knowlton tarafından kuruldu. 1991 yılında Smart , "SMART Board" markalı interaktif beyaz tahtasını tanıttı 2003 yılında Smart, SMART kartının önemli bir özelliği olan DViT (Digital Vision Touch) teknolojisini geliştirdi ve daha sonra patentini aldı. 2009'da Smart , 2010'da şirketi doğrudan satın almadan önce Yeni Zelanda merkezli NextWindow'a patent ihlali davası açtı. 15 Temmuz 2010'da Smart Technologies , NASDAQ borsasında ve Toronto Menkul Kıymetler Borsası'nda (TSX) ilk halka arzını gerçekleştirerek 660 milyon dolara yükseldi. O yılın ilerleyen saatlerinde, New York ve Illinois'deki ABD Bölge Mahkemelerinde SMART aleyhine birkaç toplu dava şikayeti yapıldı. Temmuz 2010'da Smart'ın halka arzındaki A Sınıfı İkincil Oy Hisselerini satın alanlar adına açılan şikayetlerde, şirketin halka arz öncesinde önemli bilgileri açıklamadığı iddia edildi. Mart 2013'te bir anlaşmaya varıldı. 2011 mali yılı sonu itibariyle, SMART Board interaktif beyaz tahtaları , Amerika Birleşik Devletleri'nde %63, EMEA'da (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) %44 ve küresel olarak %47 pay ile interaktif beyaz tahta kategorisine  2011'de Smart yaklaşık 1.700 kişiyi istihdam etti. Nisan 2012'de, azalan okul yönetim kurulu harcamalarından kaynaklanan azalan hisse senedi fiyatı ve satışların ortasında, hem Martin hem de Knowlton, Nisan 2014'te yönetim kurulundan ayrılmadan önce Smart'taki yönetici rollerinden istifa ettiler.  11 Aralık 2012'de SMART Technologies, kurumsal yeniden yapılanmaya başlayacağını duyurdu. Şirket, çalışanlarının %25'ini işten çıkarmaya başladı. Dönemin CEO'su Neil Gaydon, şirkete yaklaşık 40 milyon dolar tasarruf sağlayacağını belirtti ve yeniden yapılanma nedeninin bir parçası olarak pazardaki rekabeti gösterdi. 2016 yılında SMART Technologies Inc., Foxconn tarafından 200 milyon dolara satın alındı. 

 • SONY

  SONY Hakkında

  Sony olarak 50 yılı aşkın süredir profesyonellerle çalışmaktadır. Birlikte çalışma ve güçlü iş ortaklıkları kurma deneyimleriyle müşterilerilerinin ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları zorlukları anlamak için uğraşmaktadır. Piyasa lideri teknolojileri ve uzmanlığı sayesinde, farklı sektörlerdeki bireylerin fikirlerini ortaya koymalarını sağlamak için ısmarlama çözümler geliştirmektedir. Yaptığı her şeyin merkezinde iş birliği ve yenilik yer alıyor. 

 • ViewSonic

  ViewSonic Hakkında

  ViewSonic Corporation, ekran teknolojisi, özellikle de sıvı kristal ekranlar, projektörler ve etkileşimli tahtalar konusunda uzmanlaşmış, Amerikan Tayvanlı çok uluslu bir elektronik şirketidir. Eğitim, işletme ve eğlence alanlarında çözümler sunar. 

16 arama sonucundan 1 - 16 arası kayıt gösteriliyor