Markalar 25 Marka var

Ürün gösteriliyor
25 arama sonucundan 1 - 15 arası kayıt gösteriliyor
 • Angekis

  ANGEKİS Hakkında

  2011 yılında ekibimiz, piyasaya çıkan ilk PTZ video konferans kameralarından birinin öncülüğünü yaptı. O zamandan beri otomatik odaklama, otomatik pozlama, otomatik beyaz dengesi ve daha fazlası gibi gelişmiş özellikleri UVC ve ilgili cihazlara entegre ederek ve mükemmelleştirerek bu sektördeki ilerleyen teknolojinin yolunu açmaya devam etti. 2015 yılında ayrılarak kendi markakasını kurmaya karar verdi: Angekis. Angekis, piyasadaki en yüksek kaliteli USB PTZ kameraları sunma hedefiyle doğdu. Bu başlangıç ​​noktasından itibaren, USB 3.0 Sabre yaratıldı ve kısa sürede Angekis'in amiral gemisi modeli haline geldi ve ISE Best In Show 2016 dahil olmak üzere küresel ödüller kazandı. Üst düzey tasarımı, kristal netliğinde görüntü kalitesi ve rekabetçi fiyatı sayesinde orijinal Sabre, ve ondan gelişen kamera serisi çarpıcı bir başarı elde etti.

 • ATLONA

  Atlona Hakkında

  Bir Panduit şirketi olan Atlona, ​​AV dağıtımı, IP üzerinden AV, işbirliği ve kontrol çözümlerinin lider üreticisidir. Temel marka vizyonu, çok çeşitli ticari ve eğitim uygulamalarında her gün kullanılan yenilikçi AV ürünleri aracılığıyla fikir paylaşımı için teknolojiyi geliştirmektir. Atlona, ​​geliştirdiği her üründe kaliteyi, kullanıcı deneyimini, sadeliği ve yönetimi ön planda tutuyor.

 • BARCO

  Barco, 1934 yılında Belçika'nın Flamanca konuşulan bölgesindeki Poperinge kasabasında kuruldu. Kurucu Lucien de Puydt'ın ilk işi, Amerika Birleşik Devletleri'nden ithal edilen parçalardan radyoları monte etmekti - dolayısıyla şirketinin adı, Belçika Amerikan Radyo Şirketi veya "Barco" idi.  Barco, eğlence, kurumsal ve sağlık pazarları için ağ bağlantılı görselleştirme çözümleri geliştiren küresel bir teknoloji lideridir. Çözümlerimiz, insanların ilgi çekici eğlence deneyimlerinin keyfini çıkarmasına yardımcı olur; kuruluşlarda bilgi paylaşımını ve akıllı karar vermeyi teşvik eder ve hastanelerin hastalarına mümkün olan en iyi sağlık hizmetini sunmalarına yardımcı olurlar.

 • BenQ

  BENQ Hakkında

  BenQ Corporation “Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life”, yani “hayata keyif ve kalite katmak” şirket vizyonu ile kurulan BenQ Corporation tüketicilerin yaşamlarının her alanını zenginleştirmeyi hedefleyen, dünya çapında lider bir teknoloji ve çözüm üreticisidir. Bu vizyonu gerçekleştirmek için şirket, insanlara en iyi yaşam tarzını sağlama, verimliliği artırma, daha sağlıklı hissetme ve öğrenmeyi daha iyi hale getirme umuduyla günümüz insanı için en önemli olan şeylere, yani yaşam tarzı, iş, sağlık ve eğitime odaklanmaktadır. Bu kapsamda ürünler, dijital projektörler, monitörler, interaktif geniş formatlı ekranlar, dijital kameralar ve kameralar, mobil bilgi işlem cihazları ve aydınlatma çözümlerini kapsayan, insan odaklı ürünler ve gömülü teknolojilerden oluşan geniş bir portföyü içerir.

 • CLOCKAUDIO

  Clockaudio Hakkında

  Clockaudio, yenilikçi pro-audio ürünlerinin tasarımı ve üretiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahip ses uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından 1994 yılında kurulmuştur. İngiltere'de üretilen Clockaudio ürünleri, olağanüstü kalite ile eş anlamlıdır ve şirket, ses uzmanlarına ve dünya çapındaki müşterilerine benzersiz teknik, entegrasyon, kurulum ve satış desteği sağlar. Ürünleri için sürekli artan talebi karşılamak için Clockaudio'nun genişletilmiş genel merkezi, Kuzey Amerika (Montreal, Kanada) ve Asya'da (Singapur) uydu ofisleri ile Birleşik Krallık'ta bulunmaktadır.

 • EPSON

  EPSON Hakkında

  Epson Seiko tarafından yazıcı, tarayıcı, pos makinaları ve projeksiyon makinaları üretmek amacıyla kurulmuş çokuluslu bir firmadır. İlk yazıcıyı SEIKO adı altında olimpiyatlar için üretmiş ve çok tutmuştur. Daha sonra Seiko yoluna sadece SEIKO olarak devam etmek isteyip EPSON adında firma kurmuştur.Teknoloji seçimi söz konusu olduğunda Epson, şirketlerin listelerinin en başına güvenilirlik ve çevresel etkiyi koyduğunu anlıyor. Güvenilir, geri dönüştürülebilir ve enerji açısından verimli ürünler yaratmaya teşvik eden de budur. Ürünleri çevresel etkilerini azaltmaya yönelik bağlılığı, ürünleri yaşam döngülerinin tüm aşamalarını kapsar. Epson, çevre standartlarını karşılamaya yardımcı olmak için sürekli olarak yeni yollar geliştirmektedir. Araştırma ve geliştirme departmanı, çoklu enerji tasarrufu fırsatları sağlayan yenilikçi ve hassas teknolojiler sunmalarını sağlar. Bu, daha iyi bir gezegen ve işletmeniz için maddi avantajlar arasında seçim yapmanız gerekmediği anlamına gelir.

 • Glorystar

  Glorystar Hakkında

  Glorystar, endüstri odaklı dokunmatik çözümler için lider sağlayıcı ve üreticidir. Glorystar, ekran ve hepsi bir arada dokunmatik arayüzün öncüsüdür, şirket, dünya çapında fitness, perakende, self servis ve bina otomasyonu endüstrisinde 600.000'den fazla kurulum birimine sahiptir. Glorystar, tabletlerin özelleştirilmesini sağlayarak, mühendislere 4,3" ila 43" arasında bir ekran kartı seçimiyle doğrudan erişmenize olanak tanır. Glorystar, bina otomasyonu, endüstriyel otomasyon, interaktif kiosklar, sağlık, ofis ekipmanları, perakende teşhirler, ulaşım uygulamaları ve satış noktası cihazları dahil olmak üzere farklı pazarlar için en geniş kiosk tabletleri, ticari tabletler ve hepsi bir arada dokunmatik bilgisayar yelpazesini sunar.

 • Konftel

  Konftel, konferans görüşmelerinde öncüdür. 1988'deki lansmanlarından bu yana dünyanın dört bir yanındaki şirket ve kuruluşların uzaktan buluşmalarına yardımcı olmaktadır. Konferans çözümleri, etkili ve çevre dostu işbirliği için üstün ses ve görüntü kalitesi sunmaktadır.

 • Legamaster

  Legamaster Hakkında

  Legamaster, yüksek kaliteli keçeli kalem ve kalemlerin lider üreticisi olan edding AG'nin görsel iletişim bölümüdür. 60 yılı aşkın bir süredir Legamaster, ürün yelpazesini iletişim teknolojisindeki en son trendlere ve gelişmelere aktif olarak uyarlamaktadır. Ergonomik, dayanıklı, yenilikçi, kaliteli ve fonksiyonel çekici tasarım vizyonunu tanımlar. Legamaster, Avrupa pazar sektörünün zirvesinde yer almaktadır. Avrupa ve Güney Amerika'da mevcut pazar gereksinimlerine hızlı ve doğru bir şekilde yanıt veren uzun bir geçmişe ve iki üretim tesisine sahip bir üreticidir. Kırka yakın ülkede yaygın bir bayi ağı vardır. Legamaster ve bayilerinin ortak amacı, son kullanıcıya iletişimi görselleştirmek için özel olarak profesyonel ve iyi düşünülmüş enstrümanlar sağlamaktır.

 • LG

  LG Hakkında

  LG Electronics, 1958 yılında kuruldu.Tarihi radyolar , televizyonlar gibi birçok ev aletini üreterek elde ettiği teknolojik deneyim ile gelişmiş bir dijital çağa yol açmıştır. LG Electronics, 21. yüzyılda birçok yeni ürün tanıttı.Yeni teknolojiler uyguladığı mobil cihazlar ve dijital TV'ler ile bir dünya şirketi olma statüsünü güçlendirmek için devam etmektedir. LG Grup, Güney Koreli elektronik, cep telefonu ve petrokimyanın da dahil olduğu birçok alanda faaliyet gösteren şirketler topluluğu. LG, Koo ailesi tarafından yönetilen bir aile şirketidir. Şirket, 1995'e kadar "Lucky - Goldstar"'ın bir kısaltması olarak LG ismini kullanmıştır.

25 arama sonucundan 1 - 15 arası kayıt gösteriliyor