Teklif Listem

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

Son Baktıklarınız

"Teklif Al "

SMART BOARD GX75 4K Akıllı Tahta

Yeni ürün

SMART Board GX serisi akıllı tahta , eğitimcilerin ve öğrencilerin sevdiği cihazları herhangi bir öğrenme ortamına getirmesi gereken tüm temel özelliklere sahiptir. GX serisi, etkileşimli bir ekrana ihtiyaç duyan okullar için büyük bir değer katar. 65", 75" ve 86" boyutlarında mevcuttur.

Daha fazla bilgi

Bir Uzmanla Konuşun

 Demo İste  Teklif İste 

Teklif listenizde ürün bulunmamaktadır.

WhatsApp Destek

Bilgi Kartı

MarkalarSMART
KategoriAkıllı Tahta
Panel TeknolojisiLCD
Ekran Boyutu75''
Parlaklık [cd m²]400
Tepki Süresi [ms]8ms
Çözünürlük3840x2160 4K UHD
HDMIVar
VGAVar
USB Tip AVar
USB Tip BVar
USB Tip CVar
RJ45Var
EthernetVar
RS232Var
OPS YuvasıVar

Açıklama

SMART Board® GX Temelde mükemmel
Etkileşimle başlayın
2021 için yeni! SMART Board GX serisi, etkileşime başlamak için ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri inanılmaz uygun bir fiyata sunar. GX serisi, güçlü öğretim araçları ve basit bir kullanıcı deneyimi içerir. Cihazları, içeriği ve etkileşimli öğrenimi yalnızca hayal ettiğiniz şekillerde bağlayın.

Güzel bir fiyat için tüm temel özellikler
Sınıflarınızın daha bağlantılı ve ilgili olmasına yardımcı olun. SMART Board GX, SMART'ın kullanımı kolay interaktif teknolojisini, eski sınıf projektörlerine esnek ve uygun maliyetli bir çözümle sınıfınıza getirmenizi sağlar.

Öğrenmek için tasarlanmış dokunun
20 etkileşim noktasıyla, öğretmenler sezgisel olarak notları yazabilir, silebilir ve taşıyabilir. Bilgisayarınızı GX serisine bağlayın ve menü seçimlerine gerek kalmadan otomatik olarak yazın, taşıyın, hareket ettirin ve silin - Object Awareness tarafından desteklenmektedir.

Bilgisayar gerekmez
Yerleşik Android ™ bilgi işlem, öğretmenlere bağlı bir cihaz kullanmadan web'de, beyaz tahtada, ekran paylaşımında ve daha fazlasında gezinme özgürlüğü verir.

Her yerde, herhangi bir dosya türünde mürekkep
SMART'ın sınıfının en iyisi not alma deneyimi sadece beyaz tahta ile sınırlı değildir. SMART Ink® yazılımı, açıklamaları istediğiniz yere koyar - herhangi bir web tarayıcısına yazın, siz uzaklaştığınızda bile mürekkep kalır.

Tanıdık dosya türlerine açıklama ekleyin ve bunları işaretleyin. PDF'lere ve Microsoft Office® dosyalarına yazın, ardından notlarınızı hemen hemen her dosya türünde kaydedin. Her yazmak istediğinizde kalemleri değiştirmenize veya yeni araç ayarlarını açmanıza gerek kalmadan notları taşıyın, kopyalayın / yapıştırın ve silin, hatta metne dönüştürün. Hepsi bir kaplama veya özel mürekkep modu olmadan.

Sınıfınızı bağlayın
Öğrenci cihazlarını kolaylıkla entegre edin
Öğrenciler, çalışmalarını sergilemek ve sınıflarıyla ortak çalışmak için ekran paylaşımı aracılığıyla kolayca bağlanabilir ve aynı anda dört cihaza kadar paylaşabilir. Öğretmenler öğrenime liderlik eder ve dokunmatik ekranı kullanarak ekran paylaşımı içeriğini yönetebilir.

Mac® ve Windows®'u destekler
Bağlı herhangi bir PC veya Mac cihazı ve herhangi bir uygulama ile 20 dokunma noktası ve dijital mürekkep dahil tam SMART Board deneyiminin keyfini çıkarın.

Entegre girişler ve çevre birimleri
SMART Board'unuza birden fazla bilgisayar ve video girişi takın ve daha çevik bir şekilde aralarında kolayca geçiş yapın. Zamandan ve destek maliyetlerinden tasarruf edin - kablo aramak, aygıtları takmak veya çıkarmak artık yok.

Uygulamalarınız, belgeleriniz, SMART Board'unuz
Android ™ uygulamalarını kurun ve bulut hizmetlerinize erişin. OneDrive ™ ve Google Drive ™ 'dan belgeleri doğrudan SMART Board'unuzda açın.

Daha büyük, daha iyi video konferans
Yüksek kaliteli bir video konferans deneyimi için herhangi bir Windows PC veya iOS cihazını GX serinize bağlayın. Öğretmenler, ders vermek için SMART'ın güçlü öğrenme araçlarını ve diğer masaüstü uygulamalarını paylaşabilir. Gelişmiş uzaktan öğrenim için gerçek zamanlı olarak mürekkep ve spot ışıkları gibi öğrenci dikkat araçlarını kullanın.

Temel öğretim araçları
SMART Board GX, hiçbir ek ücret ödemeden, herhangi bir abonelik gerektirmeden, öğretmenlerin SMART Board® etkileşimli ekranlar için optimize edilmiş dersler oluşturmasına, düzenlemesine ve sunmasına olanak tanıyan bir dizi ödüllü yazılım içerir.

SMART Ink® açıklama yazılımı
Yerleşik beyaz tahta
SMART Notebook® temel sürümü
Zengin, etkileşimli dersler oluşturun ve sunun
Sınıf için özel olarak tasarlanmış etkileşimli içerik ve gereçlerle dersleri daha ilgi çekici hale getirin. 

Sonsuz klonlama, metin düzenleme ve 3B nesneler gibi özelliklerin yanı sıra yaratıcı kalemler, denklem düzenleyici, matematik araçları ve daha fazlası gibi konuya özel araçlarla öğretmenler etkileşim ekleyebilir ve herhangi bir konuda öğrenci katılımını artırabilir.

SMART Notebook ve SMART ink, öğrencilerin ihtiyaç duyduğunuz yerde özellikle video konferans sırasında odaklanmalarına yardımcı olmak için spot ışığı ve Magic Pen gibi yerleşik dijital öğrenci dikkat araçları sağlar.

Öğretmenler için ücretsiz içerik kitaplığı
Konu, sınıf ve eğitim standartlarına göre aranabilen SMART Exchange® aracılığıyla binlerce oyuna, aktiviteye ve öğretmen tarafından oluşturulan ders planlarına erişin. Her SMART Board® ile tümü ücretsiz.

Hızlı güçlendirme ile öğretmenlere zaman kazandırın
SMART Board® interaktif ekranları, beyaz tahta ve web tarayıcısı gibi önemli programların kullanıma hazır olduğu bir düğmeye basılarak hızlı bir şekilde uyanır.


Bir düğmeye basarak hızlı açmaya yaklaşın ve kullanın Oturum açın ve gidin OneDrive ve Google Drive'daki dosyalarınıza erişin

Kullanışlı düğmeler Sesi
kontrol edin, çerçeveyi dondurun ve daha fazlasını yapın

GX serisini keşfedin
Sınıfınıza güvenilir interaktif teknolojiyi getirin. SMART Board GX serisi etkileşimli ekranlar, öğretmenlerin istediği basitlik için tasarlanmıştır ve yerleştirmesi ve desteklemesi daha kolaydır. Bu, eğitim maliyetleri ve süresinden tasarruf, öğretmenler için daha az değişiklik ve çaba ve daha az öğretmen destek çağrısı anlamına gelir ve bunların tümü daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti anlamına gelir. Eğitim ve destek ihtiyaçlarını en aza indiren, sınıfınızda uzun vadeli bir yatırımdır.

15W hoparlörler
Entegre Wi-Fi
Uzaktan kumanda
Yerleşik Android
Uygulamanız için destek
İşlevselden pedagojiye kadar yüzlerce saatlik ücretsiz eğitim kaynakları, ister teknoloji acemi ister ninja olsun, öğretmenlerinizin koşarak yere vurmasına yardımcı olacaktır. Uygulama hizmetlerimiz, profesyonel öğrenimimiz ve teknik destek kaynaklarımız, eğitimcilerin SMART çözümlerinde hızlı bir şekilde ustalaşmalarına yardımcı olur. Bu, yıllarca eğitim maliyetlerinden, öğretmen destek çağrılarından ve teknoloji baş ağrılarından tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

 • Yorumlar
 • Yorum Yap

  SMART BOARD GX75 4K Akıllı Tahta

  SMART BOARD GX75 4K Akıllı Tahta

  SMART Board GX serisi akıllı tahta , eğitimcilerin ve öğrencilerin sevdiği cihazları herhangi bir öğrenme ortamına getirmesi gereken tüm temel özelliklere sahiptir. GX serisi, etkileşimli bir ekrana ihtiyaç duyan okullar için büyük bir değer katar. 65", 75" ve 86" boyutlarında mevcuttur.

  Sorular (0)

  Henüz Soru Sorulmamış


  Sorunuz başarılı bir şekilde gönderildi.
  Soru Sor
  Kapat
  Captcha

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here

  Added to your compare, View comparison list click here